استفاده از سیستم تلفن سازمانی (Cloud VoIP Phone) نکسفون (Nexfon) در سامان ۷۲۴

مجله سامان ۷۲۴ اکتبر 30, 2018 اکتبر 30, 2018سامان ۷۲۴: نکسفون راهکار تلفن ثابت سازمانی کامل، هوشمند و یکپارچه است که با دانش فنی استوار بر زیرساخت‌های امن و گسترده رسپینا، بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای ارتباطی سازمانی، در سطح کشور ایجاد شده است.

what is cloud phone system - استفاده از سیستم تلفن سازمانی (Cloud VoIP Phone) نکسفون (Nexfon) در سامان ۷۲۴

 

تلفن ثابت سازمانی نکسفون به عنوان یک سرویس تلفن انعطاف پذیر و ارزان بدون وابستگی به شرکت مخابرات در جهت ارتقاء سطح ارتباطات شرکت ها و سازمان ها ارائه شده است. این سرویس برای کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری شرکت های کوچک و رو به رشد ایده آل به شمار می آید، از سوی دیگر نکسفون برای شرکت ها و سازمان های بزرگ که نیاز به راه حل جامع مدیریتی جهت یکپارچه سازی ساختار ارتباطی سازمان خود دارند، می تواند انتخابی منحصر بفرد باشد…

ما با افتخار در گروه سامان 724 (اولین املاک ابری در ایران) از نکسفون استفاده میکنیم.

تلفن های سازمانی بر بستر Cloud، چه مزایایی دارند؟

شرکت‌ها و سازمان‌ها در حال حرکت به سوی بهره‌مندی از بستر Cloud برای سرویس‌هایی مانند Storage و Email هستند. در صورتی که مزایای Cloud می‌تواند نیازهای زیرساختی و پایه‌ای‌تری را مرتفع سازد، حتی به دلایل فراوانی می‌توان از این بستر در سیستم‌های تلفن ثابت سازمان نیز بهره برد. در ادامه به پنج مزیت عمده آن می‌پردازیم:

۱عدم نیاز به نیروی فنی

برای نصب، راه‌اندازی، نگهداری و پشتیبانی سامانه، نیازی به نیروهای فنی و متخصص نخواهد بود.

۲به‌روزرسانی منظم سامانه

به‌روزرسانی‌های منظم و افزودن ویژگی‌های جدید به سامانه

۳انعطاف‌پذیری فوق‌العاده بالا

امکان استفاده در تمامی شعب سازمان‌ها به صورت یکپارچه و امکان مدیریت متمرکز آن

۴امنیت اطلاعات و پشتیبان‌گیری

با توجه به ارائه سرویس بر بستر Cloud هیچگونه نگرانی از این بابت وجود ندارد و پشتیبان‌گیری از سامانه به طور منظم و رایگان برای استفاده در زمان لازم صورت می‌پذیرد.

۵توسعه سریع و آسان

در صورت رشد سازمان، افزودن داخلی‌ها و امکانات سیستم با حفظ کیفیت و همچنین به راحتی و سریع قابل توسعه و انجام می‌باشد.

تلفن سازمانی نکسفون با امکانات کامل بر بستر Cloud در مرکز داده رسپینا و با توجه به نیازهای سازمان‌ها و کسب‌و‌کارها به صورت کاملا منعطف طراحی و ارائه شده است.

  توضیحات :

 • checked icon - استفاده از سیستم تلفن سازمانی (Cloud VoIP Phone) نکسفون (Nexfon) در سامان ۷۲۴

  شماره ثابت استانی با سرشماره ۹۱۰۷ و شماره ثابت کشوری با سرشماره ۰۹۴۲۶ ارائه می­شود.

 • checked icon - استفاده از سیستم تلفن سازمانی (Cloud VoIP Phone) نکسفون (Nexfon) در سامان ۷۲۴نصب و راه­ اندازی سرویس رایگان است.
 • checked icon - استفاده از سیستم تلفن سازمانی (Cloud VoIP Phone) نکسفون (Nexfon) در سامان ۷۲۴حق امتیاز استفاده از سرویس تلفن برای مشتریان ۹۹۰.۰۰۰ ریال است.
 • checked icon - استفاده از سیستم تلفن سازمانی (Cloud VoIP Phone) نکسفون (Nexfon) در سامان ۷۲۴مطابق قانون به فاکتورهای سرویس مبلغ مالیات و ارزش افزوده اضافه خواهد شد.
 • checked icon - استفاده از سیستم تلفن سازمانی (Cloud VoIP Phone) نکسفون (Nexfon) در سامان ۷۲۴محاسبه کارکرد برای مکالمات تلفن ثابت استانی و کشوری بر اساس دقیقه انجام می­شود.
 • checked icon - استفاده از سیستم تلفن سازمانی (Cloud VoIP Phone) نکسفون (Nexfon) در سامان ۷۲۴خطوط استانی قابلیت جابه‌جایی در داخل استان و شماره­‌های کشوری ­قابلیت انتقال و جابه‌جایی در کل کشور را دارد.checked icon - استفاده از سیستم تلفن سازمانی (Cloud VoIP Phone) نکسفون (Nexfon) در سامان ۷۲۴هزینه شماره­‌های خاص و رند متفاوت است.checked icon - استفاده از سیستم تلفن سازمانی (Cloud VoIP Phone) نکسفون (Nexfon) در سامان ۷۲۴هزینه مکالمه ثابت به بین­ الملل طبق مصوبه شماره ۱ جلسه ۱۴۶ و مصوبه شماره ۲ جلسه ۱۵۳ و مصوبه جلسه شماره ۲۹۹ محاسبه می‌گردد.

مزایای استفاده از سرویس نکسفون

ارائه کلیه امکانات مخابراتی و خدمات جدید

با استفاده از راهکار نکسفون نیازی به نصب و نگهداری سخت‌افزار در سازمان نیست و سامانه تلفن، تحت سرورهای ابری رسپینا مدیریت می‌شود و تنها هزینه سازمان، پرداخت تعرفه مکالمات است.
سازمان‌هایی که به دنبال تحول ارتباطات خود هستند می‌توانند با به‌کارگیری سرویس نکسفون از مزایای ارتباطات مخابراتی مبتنی بر بستر اینترنت بهره‌مند شوند و شما این فرصت را دارید تا با استفاده از امکانات و ویژگی‌های این سرویس به راحتی مدیریت ارتباطات سازمان خود را در دست بگیرید.

lite bullet - استفاده از سیستم تلفن سازمانی (Cloud VoIP Phone) نکسفون (Nexfon) در سامان ۷۲۴

کاهش هزینه‌های جابه‌جایی و توسعه

ارتقا، جابه‌جایی محل و یا تغییر شماره خط تلفن سازمان شما، نیازمندی‌های پرهزینه‌­ای در زمینه راه­‌اندازی، ب­ه‌کارگیری نیروهای متخصص، ایجاد فرایندهای مربوط به پشتیبانی، مشکلات انتقال خط و … را به همراه دارد. استفاده از خطوط تلفن ثابت نکسفون به راحتی این امکان را به شما می‌­دهد تا در هر زمان، طبق نیازمندی­‌های سازمان خود بدون هزینه، نسبت به توسعه، جابه‌جایی و یا تغییر شماره خطوط تلفن خود اقدام نمایید.

lite bullet - استفاده از سیستم تلفن سازمانی (Cloud VoIP Phone) نکسفون (Nexfon) در سامان ۷۲۴

امکان استفاده به صورت غیر متمرکز و گسترده در تمام کشور

تاکنون برای هر دفتر و هر شعبه خود متحمل به دریافت چند خط تلفن و صرف چه هزینه‌هایی شده‌اید؟ با استفاده از سرویس نکسفون از این پس دیگر ناچار به انجام هیچ‌یک از این امور و پرداخت چنین هزینه‌هایی نخواهید بود. شما به سادگی می‌توانید با هر یک از دفاتر خود صرف نظر از موقعیت جغرافیایی آن و بدون نیاز به ایجاد شبکه محلی، ارتباط درون‌سازمانی برقرار کرده و به راحتی تماس‌های دفاتر و شعب خود را به‌ صورت مرکزی مدیریت نمایید.

lite bullet - استفاده از سیستم تلفن سازمانی (Cloud VoIP Phone) نکسفون (Nexfon) در سامان ۷۲۴

پایداری و ثبات

سرویس نکسفون با بهرمندی از زیرساخت‌­های قدرتمند و همخوانی کامل با استانداردهای روز مخابراتی در سطح بین‌المللی، پایداری سرویس و خدمات را در بالاترین سطح مهیا نموده و به همین دلیل درجه اطمینان از پایداری خدمات را برای شما تا ۹۹.۹۹۹٪ تضمین می‌کند.

lite bullet - استفاده از سیستم تلفن سازمانی (Cloud VoIP Phone) نکسفون (Nexfon) در سامان ۷۲۴

پشتیبانی ۷/۲۴

با آگاهی از اهمیت و جایگاه مشتری در هر زمان و هر ساعت از شبانه روز، کارشناسان واحد پشتیبانی فنی رسپینا با روحیه احترام و هم‌دلی با مشتری و به پشتوانه دانش علمی و عملی، تلاش می‌کنند تا با شناسایی دقیق مشکلات در کم‌ترین زمان مشکلات مشتریان را مرتفع کرده و برای تحقق این امر گروه‌های مختلف در لایه‌های کاری متفاوت آماده پاسخ‌گویی و خدمت‌رسانی به مشتریان هستند.
با تکیه بر تجربه رسپینا این فرصت را خواهید داشت که بر روی خدمات و محصولات سازمانتان تمرکز نموده و با خاطری آسوده، بازنگری کلی در هزینه‌های جاری سازمان داشته باشید.

lite bullet - استفاده از سیستم تلفن سازمانی (Cloud VoIP Phone) نکسفون (Nexfon) در سامان ۷۲۴

تحویل سریع

نکسفون به پشتوانه­ بهره‌مندی از زیرساخت ابری مقیاس‌پذیر، سرویس (IP PBX(IP Centrex را در کمتر از چند ساعت به شما ارائه می‌­کند. راه‌اندازی و توسعه سرویس برای مشتریان در کمترین زمان و بدون نیاز به امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مجزا، توسط متخصصین و کارشناسان نکسفون انجام می‌شود.

امکانات و ویژگی‌ها


38158997 201433577384721 1264319787895357440 n - استفاده از سیستم تلفن سازمانی (Cloud VoIP Phone) نکسفون (Nexfon) در سامان ۷۲۴

1. سیستم پاسخگوی خودکار

2. انتقال تماس

3. گروه‌های تماس

4. تماس‌های همزمان نامحدود

5. دسترسی به تاریخچه تماس‌های سازمان

6. تعریف هفته کاری و روزهای خاص

7. صف تماس

8. مدیریت سریع و آسان

9. فکس اینترنتی

10. صندوق پستی صوتی

 

نکسفون فیوژن


1. برقراری تماس از طریق پنل وب

2. دریافت و ارسال فکس

3. دریافت و پخش پیغام صوتی9875969 1307 b 518311682 - استفاده از سیستم تلفن سازمانی (Cloud VoIP Phone) نکسفون (Nexfon) در سامان ۷۲۴

4. کنفرانس صوتی

5. چت سازمانی

6. دفترچه تلفن

نکسفون فیوژن پنل قدرت‌مند تحت وب است که امکان استفاده از خدمات سرویس را برای کاربران نکسفون به راحتی فراهم می‌سازد.
اطلاعات بیشتر درباره نکسفون فیوژن


درباره مزایای استفاده از راهکار نکسفون بیشتر بخوانید:

دریافت کاتالوگ دیجیتال

و اگر همچنان در مزایای استفاده از این سرویس نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، لطفا با شماره 91077777-021 تماس بگیرید و یا فرم زیر را تکمیل فرمایید؛ کارشناسان ما مشتاقانه در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

داستان رسپینا

Logo export 500x230 - استفاده از سیستم تلفن سازمانی (Cloud VoIP Phone) نکسفون (Nexfon) در سامان ۷۲۴


شرکت داده پردازی رسپینا
با هدف اعتلای صنعت فن آوری اطلاعات و ارتباطات درکشور درسال ۱۳۸۱ تاسیس گردید. موسسین شرکت که از نخبگان رشته های سخت افزاری و نرم افزاری از دانشگاه های معتبر بوده و دارای سابقه فعالیت های پژوهشی و کاربردی در رشته های مختلف IT می باشند، با هدف گسترش این صنعت در زمینه ارائه خدمات اینترنت و شبکه های کامپیوتری اقدام به تاسیس شرکت رسپینا نموده اند. با توجه به رشد روزافزون صنعت IT در جهان، و فاصله نسبتاً زیاد کشور ما با کشورهای پیشرو در این زمینه علی رغم وجود متخصصین تراز اول و مطرح در سطح جهانی، این فاصله غیرقابل قبول بوده و وظیفه ملی افراد توانا که می توانند قدمی در این راه بردارند سنگین تر می گردد. لذا شرکت رسپینا با هدف ایجاد اشتغال، توسعه و ارتقای صنعت IT در زمینه های مختلف قدم در این راه گذاشته و تلاش مستمر درجهت نائل شدن به اهداف فوق می نماید.

اعضای تیم فنی شرکت داده پردازی رسپینا همواره اطلاعات خود را با اتکا به بروزترین تکنولوژی کشورهای پیشرفته در صنعت IT پیش برده و دارای مدارک معتبر متعددی در زمینه های مختلفی نظیر شبکه ، نرم افزار، امنیت سیستمها و سایر زمینه ها می باشند. هسته اصلی مدیریت این شرکت شامل اعضای اصلی تیم روبوکاپ دانشگاه تهران هستند. این تیم در تمام مسابقات داخلی همواره بهترین نتایج را کسب نموده و از جمله موفقیتهای آنها در عرصه مسابقات جهانی عبارتند از:

 • کسب دیپلم افتخار در مسابقات جهانی روبوکاپ سال ۲۰۰۱ در کشور آمریکا
 • کسب دیپلم افتخار و مقام نهم در مسابقات جهانی روبوکاپ سال ۲۰۰۲ در کشور ژاپن
 • کسب دیپلم افتخار و مقام چهارم در مسابقات جهانی روبوکاپ سال ۲۰۰۲ در کشور آلمان

اعضای این تیم با بهره گیری از تجربیات علمی خود بر آن شدند تا گامی عظیم در راستای ارتقای صنعت IT در کشور بردارند.

رسپینا هم اکنون با داشتن بیش از ۳۰۰ نیروی متخصص در رشته‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات با امکان خدمت‌دهی در سراسر کشور به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

timeline - استفاده از سیستم تلفن سازمانی (Cloud VoIP Phone) نکسفون (Nexfon) در سامان ۷۲۴

مجوز های فعالیت

 • سال ۱۳۸۲: مجوز ISP به شماره ۳۶۷۳۶/۶/۵/۱۰۳
 • سال ۱۳۸۷: مجوز ISDP به شماره ۱۰۵-۱۶-۱۲ در استان تهران
 • سال ۱۳۹۲: مجوز ISDP به شماره ۱۱۱-۴۰-۱۲ در استان البرز
 • سال ۱۳۹۲: مجوز ISDP به شماره ١١٦-٢٥-۱۲ در استان فارس
 • سال ۱۳۹۴ : مجوز FCP به شماره ۱۸-۹۴-۱۰۰ به صورت کشوری

مجوز FCP

این پروانه امکان ارائه هرگونه خدمات ارتباطی و انتقال داده بر بستر شبكه از قبيل خدمات دسترسی به اينترنت پرسرعت، دسترسی به شبكه ملی اطلاعات و خدمات مبتنی بر آن؛ توزيع و فروش پهنای باند اينترنت و انتقال و شبكه های اختصاصی، ارائه خدمات صوتی، تصويری، متنی و داده ای و انواع خدمات محتوايی و ارزش افزوده در چارچوب قوانين و مقررات جاری كشور می باشد. شایان ذکر است، این پروانه بصورت محدوده فعالیت کشوری تصویب، و جایگزین پروانه های قبلی گردید.

با عنایت به گسترش محدوده فعالیت کشوری به واسطه دریافت پروانه FCP، شرکت داده پردازی رسپینا قادر به پوشش دهی کل کشور به ارائه سرویس های خود خواهد بود، و در حال حاضر شعب خود را در استان های البرز، فارس، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و اصفهان گسترش داده است.

رسپینا دارای بیش از ۷۰ پاپ سایت در سطح استان‌های تهران، فارس، البرز، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و اصفهان است.

 

منبع:  سامان 724

( اولین املاک کلاد Cloud در ایران )

تبلیغات

ارسال نظر

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر خود را ارسال کنید.

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر