موسسه حقوقی بین المللی خسروی را بیشتر بشناسیم

مجله سامان ۷۲۴ نوامبر 2, 2018 نوامبر 2, 2018


موسسه حقوقی بین المللی خسروی را بیشتر بشناسیم

اهمیت مشاوره حقوقی ویژه صنف املاک

معاملات ملک و املاک امروزه گسترش زیادی یافته و بازارهای بسیاری برای این معاملات ایجاد شده است. تنظیم یک قرارداد مشخص و استاندارد برای معامله املاک از مهم ترین موارد ممکن در این بازار است. یک مشاور حقوقی صنف املاک می تواند در این گونه موارد بسیار کمک کننده باشد. و چه شما فروشنده یا خریدار باشید و چه در بازار املاک فعالیت داشته باشید، یک مشاور حقوقی صنف املاک می تواند برای شما مفید باشد.

 

لزوم استفاده از مشاور حقوقی صنف املاک

خانه ها و مکان های تجاری و اداری، جزء مواردی هستند که اغلب ارزش افزوده بالایی دارند. به همین خاطر معامله ملک و املاک همواره با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم کرده است. و حتی در برخی از مواقع معامله یک ملک باعث ایجاد درگیری و مشاجره بین طرفین معالمه شده است. به همین خاطر است که تنظیم یک قرارداد استاندارد برای معامله یک ملک از نان شب هم واجب تر است. بسیاری از بنگاه های معامله املاک برای تنظیم قراردادهای خود از مشاور حقوقی ویژه املاک استفاده می کنند. حضور یک مشاور حقوقی ویژه املاک برای تنظیم قراردادهای صنف املاک می تواند به فروشنده و همچنین خریدار این اطمینان را بدهد که قراردادش کاملاً استاندارد بوده، و احتمال اینکه در آینده دچار مشکل شود بسیار پایین است.

درباره ی موسسه حقوقی بین المللی عدل گستران خسروی بیشتر بدانید :

موسسه حقوقی بین المللی عدل گستران تندیس خسروی از جمله تخصصی ترین موسسات در زمینه امور حقوقی می باشد که با بهره گیری از تجارب حاذق ترین وکلا دادگستری،مدرسین دانشگاه و کارشناسان حقوقی در راستای آگاهی جامعه از مسائل حقوقی گام برمی دارد. این موسسه در سال ۱۳۹۴با همت جمعی از وکلا ی دادگستری و پدر املاک ایران (مصطفی قلی خسروی) تاسیس یافت و تا امروز با سربلندی و موفقیت در انواع پرونده های حقوقی و کیفری و ثبتی و… توانایی خود را در احقاق حقوق عموم نشان داده است از جمله افتخارات موسسه کار به صورت گروهی (team work) می باشد چرا که موسسه بر این باور است که کار به صورت تیمی نتیجه ی بهتر و رضایت مندی بیشتری به همراه خواهد داشت، امید است که در این محیط بتوانیم پاسخگوی مسائل حقوقی و سوالات شما عزیزان باشیم.

 

khosravilaw - موسسه حقوقی بین المللی خسروی را بیشتر بشناسیم

چرا موسسه حقوقی خسروی ؟

موسسه حقوقی بین المللی از جمله موسسات حقوقی است که تخصصی بودن آن نسبت به پرونده های حقوقی که با استفاده از وکلای متخصص در امور متفاوت حقوقی بهره گرفته و در این راستا از وکلای با تجربه دادگستری و اساتید دانشگاه بهره کافی را به برده است و حتی در امور کارشناسی نیز از نظریات کارشناسان رسمی دادگستری در امورری که ضرورت دارد ؛ بهره می گیرد.

اعضا هیئت مدیره موسسه حقوقی بین المللی خسروی

مصطفی قلی خسروی

photo 2016 12 17 17 11 14 500x407 - موسسه حقوقی بین المللی خسروی را بیشتر بشناسیم

رییس هیات مدیره موسسه – ۱۴ سال ریاست اتحادیه املاک تهران بزرگ واتحادیه کشوری – بنیان گذار واحد علمی کاربردی دانشگاه اتحادیه مشاوران املاک – بنیان گذار اتاق داوری اتحادیه املاک تهران – یکسان سازی فرم های حقوقی قراردادهای مشاوران املاک از ۱۲ سال قبل – از عوامل موثر و اجرایی و اموزشی کدرهگیری املاک که باعث کاهش فروش مجدد املاک و کلاهبرداری گردیده است . – دایرکننده کلاس های آموزشی ۲۱ روزه جهت کسب جواز صنفی

میلاد خسروی

photo 2016 12 17 17 10 53 500x407 - موسسه حقوقی بین المللی خسروی را بیشتر بشناسیم

مدیر عامل موسسه حقوقی عدل گستران خسروی،متولد ۱۳۷۰ و دانش آموخته حقوق می باشند ایشان سالهای بسیاری است که در زمینه های حقوقی فعالیت داشته و علی رغم سن کم با کسب تجربه ی بسیار در این زمینه در جهت رشد و ارتقا کیفیت خدمات موسسه گام های بسزایی برداشته اند، فعالیت در زمینه های حقوقی اعم از شرکت در کارگاه های آموزشی مسائل حقوقی،سمینارها و همایش های بین المللی حقوقی تحت عنوان کارشناس حقوق در زمینه تنظیم لایحه،شکواییه،دادخواست،اظهارنامه و مشاور حقوقی فعالیت نموده و در حال حاضر نیز بعنوان کارشناس حقوقی در موسسه حقوقی بین المللی عدل گستران تندیس خسروی مشغول به فعالیت می باشند.همچنین مولف و مترجم کسب بسیاری از جمله قانون اساسی تاجیکستان به انضمام قانون سرمایه گذاری خارجی در جمهوری تاجیکستان،حقوق نظام صنفی و مجموعه سوالات تخصصی برای مشاوران املاک بوده اند.

مینا سلیم رفتار

photo 2016 12 17 17 10 44 500x407 - موسسه حقوقی بین المللی خسروی را بیشتر بشناسیم

متولد ۱۳۶۴_ عضو هیئت مدیره موسسه حقوقی بین المللی عدل گستران تندیس خسروی -وکیل پایه یک دادگستری_کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران_با بیش از ۹سال سابقه کار در دعاوی ملکی،خانوادگی،ثبتی،کیفری و… و با سابقه چندین سال فعالیت در زمینه های حقوقی اعم از شرکت در کارگاه های آموزشی مسائل حقوقی،سمینارها و همایش های بین المللی حقوقی

مجید خسروی

photo 2016 12 17 17 11 10 500x407 - موسسه حقوقی بین المللی خسروی را بیشتر بشناسیم

عضو هیئت مدیره موسسه – مدرس دانشگاه – وکیل پایه یک دادگستری – مولف کتب حقوقی – مترجم زبان روسی

 

محمود فتاحی بافقی

Drbafghi 500x407 - موسسه حقوقی بین المللی خسروی را بیشتر بشناسیم

ایشان در تاریخ ۱ /۱۲/ ۱۳۴۶ در بافق متولد شدند و تحصیلات ابتدایی ، راهنمایی و متوسطه را در همان شهر گذراند و در سال ۱۳۶۵ در رشته پژشکی دانشگاه علوم پژشکی ایران پذیرفته شد و در سال ۱۳۷۳ از همان دانشگاه فارغ التحصیل شدند و با قانون پذیرش دستیاری فارغ التحصیلان یه درصد برتر دانشگاه امکان حضور در امتحان پذیرش دستیاری فراهم شد که با کسب رتبه برتر اول در رشته ارتوپدی پذیرفته شدند در سال ۱۳۷۷ فارغ التحصیل شدند و دوره طرح را در خرم آباد گذرانده و سپس به تهران برگشتند و تحصیلات تکمیلی را در رشته جراحی دست و میکروسکوپی را در بیمارستان فاطمه زهرا گذراندند و در حال حاضر عضو هیت مدیره انجمن جراحان دست ایران و مشغول خدمت به هموطنان در بیمارستان میلاد ، چمران و محب کوثر می باشند.

 

خدمات رایگان موسسه حقوقی بین المللی خسروی

 

تنظیم اظهارنامه :

بر طبق ماده ۱۵۶ قانون آیین دادرسی مدنی که اذعان می دارد : ” (( هر کس می تواند قبل از تقدیم دادخواست ، حق خود را به وسیله اظهارنامه از دیگری مطالبه نماید ، مشروط بر اینکه موعد مطالبه رسیده باشد . به طور کلی هر کس حق دارد اظهاراتی را که راجع به معاملات و تعهدات خود با دیگری است و بخواهد به طور رسمی به وی برساند ضمن اظهارنامه به طرف ابلاغ نماید . ))” هر شخص می تواند اظهاراتی نماید که رسماً به طرف مقابل اعلام گردد ولی گاهی کوچکترین اشتباه در تنظیم اظهارنامه یا پاسخ به آن می تواند تبعات ناخوشایندی به همراه داشته باشد ، در این راستا به خصوص اینکه اظهارنامه یک اقرار کتبی محسوب می شود ؛ شایسته است با درایت و تجربه کافی نسبت به ارسال یا پاسخ اظهارنامه اقدام شود . موسسه در این راستا نیز خدمات رایگان ارایه می نماید. نظر به اینکه توضیحات شفاهی اشخاص ، موسسه را در انجام خدمات صحیح موثر خواهد بود و موسسه حاضر نیست اعتبار خود را زیر سوال ببرد ؛ لذا حضور شخص و توضیحات شفاهی وی جزء ضروریات خدمات رایگان است . ارایه مدارک در خصوص نگارشات حقوقی چه از طریق شبکه های اجتماعی ، پست الکترونیک و ارسال پستی بدون حضور شخص متقاضی مقدور نمی باشد.

تنظیم شکواییه :

شکواییه در امور کیفری ( جزایی ) رکن مهمی را ایفاء می کند که ضرورت دارد با نظر کارشناسان حقوقی تنظیم گردد. چه بسا به طور مثال در رابطه با چک اقدامات کیفری انجام می شود و در تنظیم شکواییه مطالبی بیان شود که پایه وجاهت کیفری چک را از بین می برد  . همچنین در این راستا نیز موسسه با در اختیار داشتن کارشناسان حقوقی اقدام به ارایه خدمات رایگان می نماید .

نظر به اینکه توضیحات شفاهی اشخاص ، موسسه را در انجام خدمات صحیح موثر خواهد بود و موسسه حاضر نیست اعتبار خود را زیر سوال ببرد ؛ لذا حضور شخص و توضیحات شفاهی وی جزء ضروریات خدمات رایگان است . ارایه مدارک در خصوص نگارشات حقوقی چه از طریق شبکه های اجتماعی ، پست الکترونیک و ارسال پستی بدون حضور شخص متقاضی مقدور نمی باشد.

تماس با کارشناسان جهت مشاوره ی رایگان

با ما باشید

 

تنظیم دادخواست :

دادخواست و نحوه نگارش آن نیاز به تخصص دارد . چراکه تنظیم دادخواست اشتباه می تواند علاوه بر هزینه های بدون بازگشت ( هزینه های دادرسی را به همراه داشته باشد ) و همچنین در صورت عدم ارایه مدارک ممکن است منجر به صدور قرار رد دادخواست گردد. از سوی دیگر دلایل و منضمات از ضروریات یک دادخواست تنظیمی می باشد ؛ چه بسا با عدم ارایه دلایل و منضمات به طور مثال دلیل سمت دادخواست دهنده ( خواهان ) دادخواست رد شود . لذا توصیه می شود که دادخواست که  خشت اولیه دعواست به نحو صحیح تقدیم دادگاه شود . در این راستا نیز موسسه حقوقی بین المللی عدل گستران تندیس خسروی با حضور کارشناسان حقوقی اقدام به تنظیم دادخواست رایگان می نماید.

نظر به اینکه توضیحات شفاهی اشخاص ، موسسه را در انجام خدمات صحیح موثر خواهد بود و موسسه حاضر نیست اعتبار خود را زیر سوال ببرد ؛ لذا حضور شخص و توضیحات شفاهی وی جزء ضروریات خدمات رایگان است . ارایه مدارک در خصوص نگارشات حقوقی چه از طریق شبکه های اجتماعی ، پست الکترونیک و ارسال پستی بدون حضور متقاضی مقدور نمی باشد.

 

تنظیم لوایح :

اگرچه لایحه یا لوایح تنظیمی نمی تواند جایگزین واقعی وکیل یا اصحاب دعوی در محاکم شود و علت این عدم کفایت این است که اصحاب دعوی در جلسات دادرسی اظهاراتی می نمایند که یا نیاز به دفاع دارد و یا اینکه ضروری است از مقام قضایی خواسته شود که در صورتجلسه قید گردد و … ولی گاهی اشخاص به علت عدم تمکن مالی یا عدم امکان حضور تقاضای تنظیم لایحه دفاعیه را دارند که در این راستا می بایست اطلاعات لازم جهت پرونده که ضمناً تصاویر مدارک مضبوط در پرونده دادخواست تقدیمی به دادگاه و در صورت امکان صورتجلسات  و … جهت تنظیم یک لایحه مناسب ضرورری است  ، لذا چنانچه نیاز به تنظیم لایحه به طور رایگان دارید ؛ با توجه به حجم درخواست های زیاد می بایست حداقل یک هفته تصاویر مدارک در اختیار موسسه قرار گیرد . در رابطه با مواعد تعیین شده در قانون هیچگونه مسولیتی متوجه موسسه نخواهد بود .

نظر به اینکه توضیحات شفاهی اشخاص ، موسسه را در انجام خدمات صحیح موثر خواهد بود و موسسه حاضر نیست اعتبار خود را زیر سوال ببرد ؛ لذا حضور شخص و توضیحات شفاهی وی جزء ضروریات خدمات رایگان است . ارایه مدارک در خصوص نگارشات حقوقی چه از طریق شبکه های اجتماعی ، پست الکترونیک و ارسال پستی بدون حضور شخص متقاضی مقدور نمی باشد.

 

آدرس :

♦ یوسف آباد – انتهای فتحی شقاقی – بعد از میدان سلماس -پلاک ١٣۴ طبقه ی سوم غربی(موسسه حقوقی بین المللی عدل گستران خسروی)
♦ یوسف آباد بین میدان کلانتری و فرهنگ، پلاک ٣٣٠ طبقه اول واحد ٣

تماس با ما:88630111 021

ایمیل: info@khosravilaw.ir

 

منبع:

موسسه حقوقی بین المللی خسروی

(بازنویسی شده در سامان 724 – اولین املاک Cloud در ایران)

 

تبلیغات

ارسال نظر

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر خود را ارسال کنید.

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر