ابر اروان موفق ترین CDN ایرانی

مجله سامان ۷۲۴ نوامبر 11, 2018 نوامبر 12, 2018


ابر اروان موفق ترین CDN ایرانی

با سلام. شاهین محمدی هستم، از مجموعه سامان ۷۲۴.

امروزه امنیت وب سایت ها، برای صاحبان آنها و حتی کاربران موقت، به امری مهم و حیاتی تبدیل شده است. شما پس از طراحی و پیاده سازی سایت، باید از روش های مختلفی برای تامین امنیت آن استفاده کنید. به نظر من می توان گفت امنیت در وب، مانند امنیت خودرو در خیابان ها است. با وجود اینکه سارق حرفه ای، در نهایت امکان دزدی را فراهم میکند، لیکن با استفاده از شیوه های امنیتی متعدد، می توان در رسیدن وی به هدف، اختلال و تاخیر ایجاد کرد. در اینترنت نیز هکر نهایتا میتواند به سایت نفوذ کند. اما استفاده از CDN هنگام استفاده از وب سایت ها، از نظر امنیت، مانند نصب کردن دزدگیر بر خودروها است.
البته این ساده ترین مثال برای نشان دادن اهمیت استفاده از CDN می باشد. چرا که در دنیای امروز، تزلزل در امنیت یک وب سایت، میتواند حتی در کوچکترین امور زندگی ما، اختلال ایجاد کند.
قابل ذکر است که CDN فقط برای امنیت وب سایت کاربرد ندارد؛ بلکه در بهبود سرعت وب سایت، هوشمند سازی آن، تحویل محتوا در کوتاه ترین زمان ممکن از سریع ترین منبع جغرافی و کمک به سئو و… موثر می باشد.

arvancloud - ابر اروان موفق ترین CDN ایرانی

 

ابر اروان را می توان با اطمینان، موفق ترین CDN ایرانی نامید.

 

در ادامه شما عزیزان را بیشتر با خدمات ابر اروان آشنا خواهیم کرد.

 

تاریخچه ابر آروان

شرکت دانش بنیان نویان ابر آروان (سهامی خاص) با محوریت ارائه اولین شبکه توزیع محتوای عمومی (CDN)، شتاب دهنده وب و سامانه امنیت ابری ایرانی در سال ۱۳۹۴ و به عنوان یک استارتاپ با سرمایه‌گذاری هلدینگ «فناپ» تاسیس شد. معماری اصلی محولات این شرکت توسط گروهی از نفرات برتر المپیادهای ملی و جهانی و همگام با پیشروترین شبکه‌های توزیع محتوای جهان طراحی و پیاده سازی گردید. سرویس‌دهی به بسیاری از پربازدیدترین و شناخته‌شده‌ترین وب‌سایت‌های ایرانی، پخش زنده مهم‌ترین رویدادهای ملی، ارائه خدمات امنیتی به سامانه‌های حساس دولتی و همچنین جلوگیری از حملات بی‌سابقه منع سرویس توزیع شده (DDoS) به بسیاری از بانک‌ها و سامانه‌های برخط کشور از جمله مهم‌ترین اقدامات این شرکت در سال‌های اخیر بوده است.

cloud computing 1 500x320 - ابر اروان موفق ترین CDN ایرانی

 

 

خدمات ابر اروان

 

 

با ابر اروان در تماس باشید:

تبلیغات

ارسال نظر

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر خود را ارسال کنید.

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر