سامان ۷۲۴ چگونه شکل گرفت ؟ (اولین املاک ابری در ایران)

مجله سامان ۷۲۴ نوامبر 6, 2018 دسامبر 1, 2018


سامان ۷۲۴ چگونه شکل گرفت ؟

درباره سامان ۷۲۴

شاهین محمدی هستم از مجموعه سامان ۷۲۴. به جرات میتوانم بگویم در این چند سال کوتاهی که از شروع کارم میگذرد، تجربه های جدید و ارزنده ای آموخته ام. در سال های آخر دانشگاه، وارد شدن به بازار کار را فقط در زمینه آی تی میدیدم و دنیای متفاوتی داشتم. تجربه های کوتاهی در زمینه کار در شرکت های آی تی کسب کردم. اما من برای کارمندی ساخته نشده بودم. در نهایت، به واسطه تنی چند از دوستان و همچنین توصیه پدرم (یوسف محمدی)، وارد بازار مسکن شدم.

در ابتدا، برای من که سال ها وقت و عشقم را برای دنیای وب گذاشته بودم، تجربه جالبی نبود. اما کم کم به بازار مسکن آشنا شدم. دنیای جالبیست! این حرفه، من را که همیشه فردی انزواطلب بودم، به شخصیتی اجتماعی تبدیل کرد.

logo 200x150 - سامان ۷۲۴ چگونه شکل گرفت ؟ (اولین املاک ابری در ایران)

در حرفه مشاورین املاک شما با تمامی اغشار جامعه در ارتباط قرار میگیرید. در نتیجه روحیه جمع گرایی و اعتماد به نفس مضاعف در شغل املاک ، در انسان تقویت می شود. به واسطه اوقات فراغتی که در کار املاک سنتی شما با ان روبه رو میشوید در ساعاتی از روز به کار مورد علاقه ام، یعنی وب، هم مشغول بودم و این زمان را برای طراحی وب و سیستم های تولید محتوا و همچنین شبکه تحویل محتوا و سئو، اختصاص می دادم. سایت شازیلا و گسترش آن را مرهون همان اوقات فراغت بین کاری هستم. شازیلا در آن زمان به عنوان مجله اینترنتی و در حال حاظر به عنوان یک سرویس فضای ابری رایگان، فعالیت می کند.

ابداع اولین املاک ابری در ایران، با حمایت های بی دریغ خانواده عزیزم، از یک ایده به فعلیت تبدیل شد. سامان ۷۲۴، نتیجه اجماع دانش آی تی در کنار تجربه در حرفه املاک است. ما می خواهیم با قدرت، ذهنیت شما مردم عزیز را به این حرفه نوین، بهبود بخشیم و به انرژی مثبت ایمان راسخ داریم.

ما قصد داریم خدمات املاک را به شایسته ترین و شفاف ترین حالت ممکن، به هموطنان عزیزمان ارائه دهیم و در این مسیر، از هیچ غیر ممکنی هراس نداریم. من به همراه دوست قدیمی و خوبم، شروین ستوده، در آذر ماه سال ۱۳۹۷، به روزهای خوب در این حوزه می اندیشیم و قدم های خود را در راه رسیدن به قله های موفقیت، محکم و استوار برخواهیم داشت.

 

املاک ابری چیست ؟

100868 9 02 - سامان ۷۲۴ چگونه شکل گرفت ؟ (اولین املاک ابری در ایران)

 

املاک ابری واژه ای است به مفهوم نمونه ای نوین از دفاتر املاک بر پایه فناوری روز دنیا که توسط مهندسین ما بومی سازی و بروی بستر اینترنتی قرار گرفته است.

 

پردازش ابری

پردازش ابری در زبان انگلیسی (Cloud Computing) نمونه ای از  محاسبات رایانه ای است که توسط زیرساخت های رایانه‌ای مانند اینترنت که الگویی تازه برای ارائه خدمات میباشد و سایر امکانات پردازشی با به‌کارگیری نوعی شبکه ارائه میشوند.

«پردازش ابری» از ترکیب دو کلمه پردازش و ابر ایجاد شده‌است. ابر در اینجا استعاره از مجموعه شبکه‌های وسیع مانند اینترنت است که کاربر معمولی از پشت صحنه و عملکرد درونی آن و آنچه در پی آن اتفاق می‌افتد اطلاع دقیقی ندارد درست همانند داخل یک مجموعه ابر. در معرفی  شبکه‌های رایانه‌ای نیز از نماد ابر برای به تصویر کشیدن شبکهٔ اینترنت استفاده می‌شود.

پردازش ابری  راهکارهایی برای ارائه خدمات فناوری اطلاعات به شیوه‌های مشابه با صنایع همگانی پیشنهاد می‌کند. این بدین معنی است که دسترسی به فناوری اطلاعات در زمان تقاضا و بر اساس میزان تقاضای کاربر به شیوه ای نوین از راه اینترنت به کاربر تحویل داده می‌شود درست همانند زمانی که کاربر تنها هزینه الکتریسیته یا آب مصرفی خود را در زندگی روزمره شهری می‌پردازد در این روش خدمات نیز در صورت استفاده از پردازش ابری همانند دسترسی به محتوا،مانیتورینگ داده ها، ارتباط اینترنتی ،انجام عملیات مالی یا فضای ذخیره سازی و حتی احراز هویت اینترنتی نیز کاربر تنها باید هزینه خدمات رایانشی مورد استفاده خود (اگر هزینه از کاربر دریافت شود) را بپردازد.

 

در انتها

مسرور از آنیم که ما در سامان 724 که اولین املاک ابری در نوع خود در کشور عزیزمان میباشد این دست خدمات بستر اینترنتی را در راستای  تغییری شگرف در صنعت املاک و مستغلات  ایجاد کرده ایم و این بدین معناست که هر فرد با در اختیار داشتن یک تلفن همراه هوشمند یا رایانه میتواند در فضایی کاملا تخصصی در زمینه ملک به درج آگهی و یا جستجوی ملک مورد نظر خود اقدام کند.

 

سامان ۷۲۴  – اولین املاک ابری (Cloud) در ایران

 

تبلیغات

ارسال نظر

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر خود را ارسال کنید.

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر