خلیلی 770x480 - املاک ملاصدرا تهران

املاک ملاصدرا تهران

سامان 724

املاک ملاصدرا تهران

 

املاک ملاصدرا تهران محله ای به دور از استرس و بهترین دسترسی.

 

پس از پایان مطالعه این مقاله، شما اطلاعات کلی لازم برای خرید، فروش یا رهن اجاره خانه در منطقه ۳ تهران و به خصوص املاک ملاصدرا را خواهید یافت و پس از این شما با یک مراجعه ساده به یکی از مشاورین املاک ملاصدرا و بررسی فایل های موجود و انطباق آن با سلایق شخصی خود و البته با رعایت اصولی که برایتان بیان خواهیم نمود، بدون استرس و با ذهنی آرام می توانید خواسته ذهنیتان را عملی نمایید.

شما برای خرید لوازمی که نیاز دارید به کجا مراجعه می کنید؟ بله! به فروشگاه های مربوطه. حال اگر در محله ونک، ملاصدرا، شیراز شمالی و جنوبی، شیخ بهایی تهران و محله های اطراف آنها قصد خرید و فروش خانه یا رهن و اجاره آپارتمان دارید شما را به املاک ملاصدرا تهران دعوت می کنیم. این یک خرید مطمئن و دور از ریسک و استرس را برای شما به ارمغان می آورد.

اگر به این کلام ما شک دارید سری به دادگاه ها عمومی بزنید و میزان شکایت ها و دردسرهای خرید خانه بدون مشاور یا بهتر بگوییم بدون مشاور خوب را خودتان ببینید. از این جهت است که به شما پیشنهاد می کنیم برای خرید و رهن خانه برای خودتان حتما به سراغ یک املاک خوشنام و مورد اعتماد در منطقه مورد تقاضای خودتان مراجعه نمایید.

املاک ملاصدرا در اکثریت قریب به اتفاق دارای کادری مجرب، تحصیلکرده، با تجربه و البته آشنا به موارد حقوقی املاک تهران هستند و از این حیث شما را از خطرات قراردادهای خرید و فروش خانه مطلع کرده و تمام تلاش خود را برای خرید و فروشی امن و بدون استرس را برای شما فراهم می نمایند.

برای خرید یا رهن آپارتمان اولین چیزی که شما باید تصمیم بگیرید انتخاب محل مناسب برای شما است. در اینجا ما ابتدا شما را با منطقه ملاصدرا، شیراز شمالی و شیراز جنوبی و محله های اطراف آشنا خواهیم کرد و سپس معیارهایی برای انتخاب یک بنگاه مسکن خوب را بیان خواهیم نمود تا شما با گشتی در میان املاک ملاصدرا تهران بهترین آن را انتخاب کنید.

ملاصدرا، شیراز شمالی و شیراز جنوبی:

خیابان ملاصدرا در منطقه ۳ تهران از شرق به میدان ونک و از غرب به اتوبان چمران می رسد. خیابان شیراز جنوبی از جنوب به اتوبان همت و حکیم و کردستان و شیراز شمالی از شمال به اتوبان کردستان ختم می گردد. می دانیم که شما با یک نگاه به نقشه تهران متوجه این امر می شدید اما دلیل بیان جانمایی منطقه ملاصدرا و شیراز راهنمایی شما به انتخاب محلی مناسب برای شما است.

تعدد مشاورین املاک ملاصدرا و محله های اطراف گواه تعداد بالای خرید و فروش ملک در این محله تهران است. مناطق شمالی تهران اکثرا دسترسی جالبی ندارند و بسیار پرتردد و شلوغ از نظر ترافیکی هستند. اما وقتی به جانمایی املاک ملاصدرا و نحوه خیابان بندی و محله بندی این قسمت از منطقه ۳ تهران از میدان ونک تا اتوبان چمران، محله شیراز شمالی و شیراز جنوبی و شیخ بهایی نگاه می نماییم، یک نکته بسیار مهم و جالب، توجه ما را جلب می نماید. این منطقه بوسیله ۴ اتوبان مهم شهر تهران محصور شده است. این به معنی آن است که شما اگر قصد سفر به هر منطقه از تهران را داشته باشید به سرعت  و با کمترین ترافیک ممکن می توانید خود را به محل مورد نظر برسانید در عین اینکه در محل زندگی خود شلوغی و سر و صدای زیادی را تحمل نمی کنید.

شما در ملاصدرا برای سفر به مناطق شمالی و جنوبی تهران می توانید از اتوبان چمران و کردستان استفاده کنید و برای دسترسی به مناطق غربی و شرقی اتوبان همت و حکیم را در اختیار خواهید داشت.

از نظر قیمتی مناطق بالانشین تهران در ماه های اخیر رشد بسیاری را داشته اند و با اینکه بسیاری از محله ها اصطلاحا حتی از شلوغی زیاد دیگر جای زندگی نیستند، اما شما برای خرید یک واحد آپارتمان نقلی در آنها هزینه زیادی را متقبل خواهید شد. در این بین و به گواه مشاورین املاک ملاصدرا، رشد قیمت املاک ملاصدرا تهران بطور منطقی بوده و همچنان از نظر قیمتی یکی از به صرفه ترین مناطق تهران برای خرید و رهن خانه می باشد.

 

 بیاییم با هم تعدادی از معیارهای انتخاب محل مناسب خانه برای سکونت را مرور کنیم:

 

۱-    جدا شدن مناطق اداری و مسکونی محله. نحوه محله بندی و ناحیه بندی املاک ملاصدرا به گونه ای بوده است که مناطق اداری و تجاری و مسکونی با فاصله مناسب از هم قرار گرفته اند و از این حیث مزاحمتی برای همدیگر ندارند. بر بلوار ملاصدرا و شیراز شمالی و جنوبی محل تجمع فروشگاه های تجاری و اداری بوده و کوی های شیراز شمالی و شیراز جنوبی محله های مناسب برای سکونت طراحی شده اند.

۲-    قیمت مناسب. همانطور که در بالا اشاره شد و به گواه اکثریت مشاورین املاک ملاصدرا تهران قیمت خانه در محله ملاصدرا تهران و شیراز جنوبی و شیراز شمالی کاملا منطقی بوده و با یک رشد منطقی در سال ها و ماه های اخیر، بصورت منصفانه خرید و فروش می شوند. قیمت رهن و اجاره خانه املاک ملاصدرا تهران نسبت به سایر محله های مناطق بالانشین تهران مناسب تر است و افراد با یک درآمد متوسط  می توانند به راحتی در این محله خانه مناسبی را برای خود پیدا کنند.

۳-    وضعیت سند. شما در هر منطقه از تهران که اقدام به خرید یا رهن خانه می نمایید، باید وضعیت سند آن را حتما قبل از انجام هر معامله از مراجع قانونی استعلام بگیرید که این امر در املاک ملاصدرا که دارای مجوز قانونی از اتحادیه املاک هستند به راحتی قابل بررسی است.

۴-    دسترسی. اگر املاک ملاصدرا بهترین دسترسی املاک در میان محله های تهران را نداشته باشد قطعا در بین بهترین ها هستند. این دسترسی شامل امکان سفر به راحتی به مناطق اطراف و دسترسی محلی به فروشگاه های تهیه مایحتاج خانه و بازارها است که محله بندی منطقی کوچه ها و املاک ملاصدرا این امکان را برای ساکنین خود به راحتی فراهم نموده است.

۵-    فرهنگ ساکنین. شاید این مورد که اهمیت بسیار بالایی دارد جز با زندگی در محله مورد نظر نمی توان فهمید. ساکنین املاک ملاصدرا و شیراز و شیخ بهایی همیشه به حسن معرفت و فرهنگ شهرت داشته اند. اگر شک دارید کافی است چرخی در این محله بزنید و از کاسبین محل جویای صحت ادعای ما باشید.

 

چرا باید برای خرید و فروش یا رهن خانه باید به مشاوران املاک ملاصدرا مراجعه کنیم؟

خرید یا رهن و اجاره خانه از گذشته از مهم ترین بحث ها در خانواده ها می باشد. در بازار اقتصادی امروز شما برای خرید کوچکترین جزئیات زندگی خود نیاز به مشاور و راهنمایی یک متخصص دارید. انتخاب یک مشاور و املاک مناسب برای خرید خانه نیز بسیار حائز اهمیت می باشد.

املاک ملاصدرا تهران با کادری مجرب و تحصیلکرده، همراه با مشاوران حقوقی و مورد اعتماد تمام امور را برای شما شسته و رفته نموده و تا خیال خودشان از تمام جوانب راحت نشده باشد، به شما پیشنهاد ورود به معامله را نمی دهند.

با وجود کلاهبرداری های بسیار در زمینه املاک بخصوص املاک تهران، جعل سند، سندهای ریشه دار و سایر موارد حقوقی که در زمینه خرید و فروش و رهن و اجاره املاک وجود دارد، به شما پیشنهاد می کنیم به تنهایی و بدون یک مشاور متخصص اقدام به خرید و فروش منزل شخصی خود نفرمایید. شما در واقع با اینکار بزرگترین دارایی تان را وارد یک بازی پر ریسک می کنید.

 

مواردی که مشاورین املاک ملاصدرا تهران می توانند شما را در آن راهنمایی کنند کدام است؟

کدام محل برای شما مناسب تر است؟ با بودجه ای که در اختیار دارید کدام خانه برای شما مناسب است؟ کدام خانه ایده آل شما خواهد بود؟ آیا می توانید روی وام حساب کنید؟ چه منابع دیگر تامین مالی برای خرید یا رهن خانه وجود دارد؟ چه نکاتی را در هنگام خرید خانه باید دقت کنید؟ در مبایعه نامه چه مواردی باید لحاظ شود؟ موارد حقوقی انتقال سند کدام ها هستند؟ و بسیاری موارد ریز دیگر که با نگاه کردن به آنها در می یابید که بدون مراجعه به یک بنگاه املاک مورد اطمینان کار شما بسیار سخت خواهد شد.

 

برخی از دلایل مراجعه به مشاوران املاک ملاصدرا را باهم مرور می کنیم:

 

۱-    مسائل حقوقی معامله خانه در املاک ملاصدرا

بسیاری از خریداران و فروشندگان بخاطر اندک هزینه هایی که مشاورین املاک از آنها دریافت می کنند ترجیح می دهند که قرارداد فی مابین را خودشان انعقاد کرده و به بنگاه املاک مراجعه نکنند. این کار بسیار مخاطره آمیز است و احتمال بروز مشکلات زیادی را در آینده به وجود می آورد. کار بنگاه املاک فقط نوشتن یک قرارداد روی کاغذ و دریافت حق الزحمه آن نیست. بلکه قرارداد مبایعه نامه بنگاه برای طرفین بار حقوقی داشته واز این جهت است که املاک ملاصدرا با داشتن مشاورین حقوقی کارکشته و تحصیلکرده تمام جزئیات مندرج در قرارداد را برای شما سهل نموده و شما را از خطرات ناشی از تک تک بندهای آن آگاه می سازند.

دقت نمایید که هر بنگاه معاملاتی مورد اعتماد نیست. اولین معیار یک املاک مورد اعتماد داشتن مجوز رسمی از اتحادیه مشاورین املاک تهران می باشد. از این جهت اکثر بنگاه هایی که در حوزه املاک ملاصدرا تهران فعالیت می کنند سالهاست که با مجوز رسمی از اتحادیه املاک در زمینه خرید و فروش خانه، رهن و اجاره، مشارکت ساخت فعال هستند.

دریافت کد رهگیری در زمان خرید و فروش و رهن خانه از دیگر معیارهای یک بنگاه مورد اعتماد است. املاک ملاصدرا تهران همگی با سابقه طولانی در منطقه ملاصدرا و شیراز شمالی و جنوبی بلافاصله بعد از عقد قرارداد کد رهگیری مبایعه نامه شما را دریافت و شما به راحتی می توانید قرارداد خود را از اتحادیه املاک تهران استعلام بگیرید.

اگر در هنگام معامله یک خانه بنگاه املاک از دریافت کد رهگیری امتناع نمود، به هیچ وجه زیر بار نرفته و خود را درگیر یک معامله پرریسک و خطرناک نکنید. از این رو است که انتخاب یک مشاور املاک خوب و با حسن شهرت در میان املاک ملاصدرا را به شما توصیه می کنیم.

 

۲-    هزینه های قرارداد در میان املاک ملاصدرا

امروزه بسیاری از مشاورین املاک تهران بخصوص آنهایی که در مناطق بالانشین شهر فعال هستند، به دلایل واهی و بدون مجوز از فروشندگان و خریداران درخواست دریافت هزینه های گزاف و بی مورد را می کنند و برای انجام وظیفه معمولی خود پول بیشتری از حق خود را طلب می نمایند. دقت داشته باشید که هزینه های قرارداد شما در املاک تهران توسط اتحادیه املاک تعیین شده و درخواست حق الزحمه بیشتر توسط املاک غیرقانونی می باشد. در هر کدام از املاک ملاصدرا شما طبق تعرفه اتحادیه املاک مجاز به پرداخت حق الزحمه املاک هستید و نیازی به پرداخت هزینه های اضافی نخواهید داشت.

با یک نظر به اتحادیه املاک تهران و بررسی شکایات موجود در اتحادیه، میتوانید عملکرد املاک ملاصدرا را بسنجید. املاک ملاصدرا که در محله ملاصدرا، شیراز جنوبی و شیراز شمالی فعالیت دارند، با رعایت موارد قانونی و اصولی بنگاه های املاک در بین مشتریان خود به حسن شهرت معروف بوده و کمتر شکایتی از املاک ملاصدرا در اتحادیه املاک تهران به ثبت رسیده است.

 

۳-    رضایت مشتریان از مشاوران املاک ملاصدرا

خدمات پس از فروش از نکات بسیار مهمی است که در دنیای امروزه از معیارهای اصلی انتخاب یک شرکت یا فروشگاه توسط مشتریان است. بنگاه های املاک نیز از این قاعده مستثنی نیستند. خوشحالی و مسرت یک بنگاه املاک این است که تمام مشتریانی که با آنها خرید و فروش میکنند، برای قراردادهای بعدی خود نیز به آنها مراجعه می کنند. مشاورین فعال در املاک ملاصدرا از لحظه ای که شما تصمیم به خرید، فروش یا رهن خانه ای را می گیرید، تا زمان اجرای نهایی خواسته تان با شما خواهند بود. بنگاه های املاک ملاصدرا تهران با داشتن کادر اداری کاربلد کارهای اداری مربوط به نقل و انتقال سند را در ادارات دولتی برای شما انجام داده و شما را از زمانی که وارد املاک ملاصدرا شده باشید تا آخرین امضاء تنها نگذاشته و با شما خواهند بود. کافیست یکبار امتحان کنید.

 

۴-    صداقت در میان مشاوران املاک ملاصدرا

شما چند بار برای خرید خانه به بنگاه املاک مراجعه کرده اید؟ آیا مشاورین سن ساختمان و مشخصات دیگر آن را از قبل به درستی به شما ارجاع داده اند؟ اگر آپارتمان مذکور مشکلات سندی داشته، آیا مشکلات سندی آپارتمان را از زبان مشاور املاک شنیده اید یا بعدا متوجه آن شده اید؟ اگر شغل شما خرید و فروش ملک در تهران می باشد بعد از خرید خانه، دوباره به آن مشاور املاک مراجعه کرده اید؟

این ها سوالاتی است که پاسخ آنها مشاورین املاک ملاصدرا تهران را از سایر بنگاه های معاملات مسکن در مناطق دیگر متمایز می نماید. اصول اولیه کار در میان املاک ملاصدرا بر پایه صداقت و راستی بنیان نهاده شده است. اکثریت مشاورانی که در املاک ملاصدرا مشغول به فعالیت هستند بر این عقیده هستند که یکجا جمع نشده اند که به هر نحوی که شده قراردادی را منعقد کنند و پولی به جیب بزنند. رضایت قلبی و آرامش ذهنی مشتری برای آنان بسیار مهمتر از بستن یک قرارداد است. آنها در املاک ملاصدرا برای مشتری خود با هر بودجه ای و سلیقه ای احترام قائل هستند و تمام تلاش خود را برای رضایت او به کار می بندند. به گفته بسیاری از مشاورین در املاک ملاصدرا تهران دستمزد آنها در بنگاه ها، کمیسیون قراردادها نیستند، بلکه به رضایت و خرسندی مشتریان در مراجعه به املاک ملاصدرا می بالند.

 

۵-    مشاوره تخصصی در املاک ملاصدرا

شما با مراجعه به یک بنگاه معاملات مسکن چه انتظاراتی از مشاورین آن دارید؟ معرفی فایل هایی که حتی خود مشاور از نزدیک آنها را ندیده است برای شما کافیست؟ اعلام واحد ها با قیمت های کارشناسی نشده، بدون ریز متریال خانه، شما را راضی میکند؟ عیوب قابل رفع و یا دائمی آپارتمان را خودتان می توانید به صورت کامل درک کنید یا نیاز به مشاور تخصصی منطقه دارید؟

 

مسلما حضور شما در یک بنگاه معاملاتی مسکن فقط شنیدن تعدادی فایل های کارشناسی نشده نیست. دلیل حضور شما چیزی فراتر از این خواهد بود. خیلی از مشتریان با مراجعه به مشاورین املاک ملاصدرا به این عقیده هستند که تمام موارد مورد نظر آنها در همان بنگاه تامین شده و برای بازدید، فقط چند خانه آن هم برای اعمال سلیقه شخصی را انتخاب می نمایند. این همان چیزی که ما آن را مشاوره تخصصی در املاک ملاصدرا می نامیم.

 

صرفا معرفی چند فایل کارشناسی نشده نیاز به بنگاه معاملاتی ندارد و شما در دنیای مدرن امروز با یک نگاهی کوتاه به صفحات وب می توانید هزاران فایل املاک در منطقه ملاصدرا بیابید. آیا همه آنها برای شما مناسب هستند؟ آیا فرصت کافی برای بازدید و بررسی دقیق همه موارد را خواهید داشت؟ دلیل تماس و مراجعه شما به مشاورین املاک ملاصدرا همین خواهد بود. وظیفه مشاورین در املاک ملاصدرا بازدید از فایل های مختلف، بررسی معایب و مزایای هر کدام، قیمت گذاری فایل ها با مشورت با مالکین محترم و منطقی منطقه ملاصدرا و در نهایت معرفی فایل های مناسب با سلیقه شما می باشد.

 

۶-    منطقه فعالیت مشاورین املاک ملاصدرا

بسیاری از بنگاه های املاک ملاصدرا بصورت دپارتمانی اداره شده و در مناطق دیگر تهران نیز شعبه دیگری هم اداره می نمایند و بسیاری نیز منطقه فعالیت خود را به محله ملاصدرا که از شرق به خیابان ولیعصر و میدان ونک، از غرب به اتوبان چمران، از شمال به اتوبان هاشمی رفسنجانی و از جنوب به اتوبان حکیم محدود می شود، محدود می نمایند. یکی از مزیت های خرید و فروش و رهن خانه در املاک موجود در محله، داشتن اطلاعات دقیق و درست از املاک محله توسط مشاورین املاک محلی می باشد. مشاورین املاک ملاصدرا هم از این امر مستثنی نیستند. ما به شما پیشنهاد می کنیم که خرید و فروش و رهن و اجاره و کارهای ملکی خود در محله ملاصدرا را به مشاورین املاک ملاصدرا که در همین محله فعال هستند، بسپارید. بیشتر آنها مشاورین قدیمی هستند که دوره های مختلف حقوقی و مشاوری را در اتحادیه املاک سپری کرده و از این نظر بهترین مشاوره را می توانند برای شما داشته باشند.

 

مشاورین املاک ملاصدرا برای خرید یا رهن و اجاره واحد های اداری در این محله چه توصیه ای دارند؟

همانطور که در پاراگراف های بالا بدان اشاره شد نحوه خیابان بندی و محله بندی املاک ملاصدرا، شیراز جنوبی، شیراز شمالی و شیخ بهایی به طرز بسیار جالبی مناطق مسکونی، اداری و تجاری را با فاصله مناسب از هم قرار داده است.

در محله ملاصدرا، تقریبا تمام موارد متنوع مختلف کاربری یک ساختمان، از بیمارستان و برج گرفته تا آپارتمان های اداری و مسکونی کوچک را در خود جای داده است. اگر شما به دنبال یک واحد اداری در میان املاک ملاصدرا هستید با مراجعه به مشاورین املاک ملاصدرا، آنها با توجه به بودجه و کسب و کار شما، مناطق مناسب را به شما معرفی خواهند کرد. بستگی به فعالیتی که دارید برای شما، بر بلوار ملاصدرا یا شیخ بهایی یا شیراز مناسب است یا کوچه هایی که دارای موقعیت های اداری هستند. بسته به نوع فعالیت شما، انتخاب میان اینها به عهده خودتان و البته با کمک مشاورین اداری املاک ملاصدرا تهران خواهد بود.

جزئیات دیگری نیز برای شما که قصد خرید و یا رهن و اجاره خانه در میان املاک ملاصدرا را دارید، وجود دارند. از قبیل اینکه در این محله پارک و فضای سبز به مقدار مساحت لازم به نسبت تراکم سکونت در این منطقه وجود دارد. بیمارستان، مراکز درمانی، آموزشی و سایر مراکز مورد نیاز در زندگی روزمره ساکنین در املاک ملاصدرا گنجانده شده است و از این نظر شما برای دسترسی به هرکدام نیاز به سفر به محله های دیگر تهران را ندارید.

 

جمع بندی:

در پایان باید عرض کنیم که ما و مشاورین املاک ملاصدرا می توانیم راهنمایی های کلی را خدمت شما ارائه دهیم و در نهایت تصمیم نهایی برای انتخاب یک محله یا خانه و انجام یک معامله با خود شماست. این شما هستید که با رعایت موارد اصولی و مراجعه به یک مشاور حقوقی زبده در بین املاک ملاصدرا می توانید استرس خود را به حداقل برسانید و یا وارد یک معامله پر ریسک و پر مخاطره شوید.

شاید خیلی کوتاه بینانه باشد که فقط و فقط برای پرداخت نکردن یک حق کمیسیون ناچیز تمام سرمایه خود را در معرض یک خطر جدی قرار دهید. اگر قصد مراجعه نکردن به مشاورین املاک ملاصدرا را دارید، لطفا دلیل منطقی تر و بهتری برای خود پیدا کنید.

انتخاب محله مناسب نیز برای شما به همین منوال خواهد بود. اگر در مناطق مختلف شمال تهران سکونت داشته اید، حتما میزان شلوغی و ترافیک و دسترسی محلی و غیر محلی آنجا را بخوبی می شناسید. ما منطقه ای را به شما معرفی کردیم که با داشتن بهترین های معیارهای انتخاب یک محله برای سکونت، شما از شنیدن قیمت های آن وحشت نکنید.