apartment for rent sign - اجاره آپارتمان در تهران با کمک سامان 724

اجاره آپارتمان در تهران با کمک سامان ۷۲۴

سامان 724

اجاره آپارتمان در تهران با کمک سامان ۷۲۴

پروسه اجاره آپارتمان مناسب در تهران

پروسه اجاره آپارتمان مناسب در تهران مانند سایر شهر های ایران، پروسه سخت و طاقت فرسایی نیست اما بستگی دارد که شما گام های انجام این کار را درست طی کنید. بایستی به نکاتی در این امر توجه کنید تا از نتیجه کار پشیمان نشوید. در پروسه ای که در پیش می گیرید بایستی به این نکات و مسائل دقت کنید:

  1. فصل مناسبی را برای اجاره آپارتمان در تهران انتخاب کنید.

در تهران اکثر صاحب خانه ها قرار دادها را طوری تنظیم می کنند که زمان اتمام قرار داد در فصل گرما یعنی بهار و تابستان باشد و در بیشتر موارد سعی می کنند که موعد قرار داد در تابستان باشد، چرا که در این صورت مدرسه ها تعطیل بوده و دغدغه ای برای یافتن آپارتمان و از طرفی یافتن مستاجر وجود نخواهد داشت. از طرفی همان طور که می دانید اسباب کشی در فصل های سرد سال به موجب بارندگی سخت خواهد بود.

 

  1. سعی کنید بازه زمانی زیادی را برای این کار کنار بگذارید تا زمان مناسب برای جستجوی بیشتر و تصمیم گیری بهتر داشته باشید.

در صورتی که موعد قرار داد خود را می دانید سعی کنید از چند ماه قبل از آن اقدام به بررسی مناطق مورد نظر خود برای یافتن آپارتمان کنید، در این صورت زمان بیشتری برای بررسی خواهید داشت و در صورت امکان می توانید اگر گزینه مورد نظر خود را پیدا کردید با دادن بیعانه آپارتمان را تا فرا رسیدن موعد قرار داد، رزرو کنید.

 

19micro pic1 articleLarge - اجاره آپارتمان در تهران با کمک سامان 724

مطالب دیگر: سامان ۷۲۴ ابزار ابداعی پسر املاک ایران

 

  1. معیارهای مسکن مناسب برای خودتان را تعیین کرده و اقدام به اولویت بندی این معیارها کنید.

معیارهایی که می تواند بر روی میزان رضایت شما تاثیر بگذارد می تواند شامل این موارد باشد: نزدیکی آپارتمان به محل کار شما، منطقه ای که طرح ترافیک نداشته باشد، ترافیک موجود در منطقه قابل کنترل باشد، دسترسی به امکاناتی از قبیل وسایل نقلیه عمومی (مترو، اتوبوس، تاکسی و …) و فروشگاه های خوار و بار، بازار میوه و تره بار و بیمارستان و … در سریعترین زمان ممکن امکان پذیر باشد. معیارهایی که خود آپارتمان بایستی داشته باشد تا رضایت شما جلب شود، اعم از تعداد طبقات، طبقه ای که آپارتمان در آن واقع شده باشد، حداکثر چند سال از ساخت آپارتمان گذشته باشد، امکاناتی مانند بالکن و پارکینگ داشته باشد، متراژ آن و چند خوابه بودن آن و …

بعد از تعیین این معیارها بایستی به ترتیب اقدام به الویت بندی کنید یعنی مواردی که برای شما اهمیت بیشتری دارند در اولویت های بالاتری قرار دارند، بعد از بازدید از آپارتمان ها بایستی به هر کدام از این معیارهای الویت بندی شده امتیاز دهید تا بتوانید آپارتمان ها را مقایسه و به گزینه مناسب دست پیدا کنید.

 

  1. بر اساس معیار مکان اقدام به جستجو کنید.

در تعیین معیارها، منطقه دلخواه خود را انتخاب کرده اید، بهتر است اقدام به جستجو کنید تا مطمئن شوید که امکان اجاره آپارتمان مناسب در تهران با میزان بودجه شما در منطقه دلخواه تان وجود دارد یا خیر، در اینجا سامان ۷۲۴ می تواند پروسه را برای شما کوتاه تر کند و با در اختیار گذاشتن گزینه هایی از آپارتمان های موجود در منطقه دلخواه شما به همراه قیمت و ارزیابی دقیق قیمت آپارتمان ها به شما در یافتن گزینه دلخواه کمک کند.

 

  1. به آپارتمان هایی که بازدید کرده اید امتیاز دهید و بر طبق امتیاز برای صحبت نهایی به آنها اولویت های بیشتر تا کمتر دهید.

بر اساس معیارهایی که تعیین کرده بودید و امتیازهایی که به این معیارهای الویت بندی شده دادید، بایستی اقدام به مقایسه و انتخاب گزینه دلخواه کنید. در صورتی که همچنان فکر می کنید که با حذف یک سری از معیارهای از قبیل منطقه ای که آپارتمان در آن واقع شده است، شاید بتوانید آپارتمانی با امکانات بهتر پیدا کنید، در این قسمت و بعد از انجام مقایسه می توانید پروسه را از ابتدا پیش بگیرید، نگران نباشید سامان ۷۲۴ از کمک کردن به شما خسته نخواهد شد، چرا که هدف او جلب رضایت شماست.

  1. با مشاور املاک مشورت کنید و اجاره آپارتمان را نهایی کنید.

در صورتی که آپارتمان مناسب خود را پیدا کرده اید، با سامان ۷۲۴ مشورت کنید تا از لحاظ معماری و فنی اقدام به بررسی آپارتمان مورد نظر شما کند و بعد از دریافت تائید کارشناسان سامان ۷۲۴ اقدام به نهایی کردن کنید.

LINEA NicholasJamesPhoto 8.0 1024x576 - اجاره آپارتمان در تهران با کمک سامان 724
مطالب دیگر: سامان ۷۲۴ ابزار ابداعی پسر املاک ایران

ارزیابی مناطق مختلف برای اجاره آپارتمان مناسب در تهران

تهران را می توان به سه بخش گران قیمت و متوسط و ارزان قیمت تقسیم بندی کرد، شمال تهران ( شمال شرقی ، شمال غربی و شمال) شامل آپارتمان هایی با بیشترین امکانات هستند و ساکنین آن را افرادی تشکیل می دهند که اغلب شرایط مالی بهتری نسبت به سایر مناطق تهران دارا هستند، قیمت زمین در قسمت های شمالی تهران بالاتر و اجاره آپارتمان در تهران و در این مناطق به طبع بالاتر از سایر نقاط تهران می باشد، از طرفی می توان گفت که تردد وسایل نقلیه در این مناطق نسبت به مناطق جنوبی تهران بیشتر است و در اتوبان های شمالی تهران در ساعاتی از روز شاهد ترافیک بیشتری می باشیم. مرکز تهران به موجب تمرکز سازمان ها و ادارات دولتی در طول روز ترافیک بیشتری را شاهد می باشد و به همین ترتیب آلودگی تهران در مناطق مرکزی تهران نسبت به سایر نقاط آن بیشتر می باشد. اجاره آپارتمان در تهران و در مناطق مرکزی نسبت به مناطق شمالی کمتر و نسبت به مناطق جنوبی بیشتر است، اکثر ساختمان های موجود در مرکز تهران تازه ساخت می باشند. جنوب تهران شامل مناطقی می باشد که ساکنین آن را بومیان قدیمی تهران شامل می شوند، اکثر ساختمان های موجود در مناطق جنوبی تهران در حال نوسازی هستند چرا که معمولاً ساختمان هایی با قدمت قدیمی داشته اند و زمان نوسازی آن ها فرا رسیده بوده است. اجاره آپارتمان در تهران و مناطق جنوبی آن نسبت به سایر مناطق تهران ارزان تر می باشد و از طرفی ترافیک و تردد در آن نسبت به مرکز و شمال تهران کمتر است. و اما در مورد امکانات بایستی گفت که تمام مناطق تهران چه در شمال و مرکز و چه در جنوب تهران دسترسی به امکانات به خوبی وجود دارد و در پروسه اجاره آپارتمان مناسب در تهران صرفاً بایستی به دنبال  این باشید که با بافت فرهنگی منطقه مورد نظرتان کنار خواهید آمد و یا خیر.