درباره سامان ۷۲۴

preview - درباره ما
سامان ۷۲۴ واژه ای است به مفهوم نمونه ای نوین از دفاتر املاک بر پایه فناوری که زیرساخت ان بروی بستر اینترنتی بر پایه پردازش ابری قرار گرفته است.

ما در سامان ۷۲۴ به دنبال یک هدف هستیم ( ترکیب املاک سنتی + املاک بر پایه تکنولوژی ) فناوری ابری به ما کمک میکند نیازهای ملکی هموطنان خوبمان را به بالاترین سرعت و امنیت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

پردازش ابری در زبان انگلیسی (Cloud Computing) نمونه ای از محاسبات رایانه ای است که توسط زیرساخت های رایانه‌ای مانند اینترنت که الگویی تازه و نوین برای ارائه خدمات میباشد.

«پردازش ابری» از ترکیب دو کلمه پردازش و ابر ایجاد شده‌است. ابر در اینجا استعاره از مجموعه شبکه‌های وسیع مانند اینترنت است که کاربر معمولی از پشت صحنه و عملکرد درونی آن و آنچه در پی آن اتفاق می‌افتد اطلاع دقیقی ندارد درست همانند داخل یک مجموعه ابر. در معرفی  شبکه‌های رایانه‌ای نیز از نماد ابر برای به تصویر کشیدن شبکهٔ اینترنت استفاده می‌شود.

پردازش ابری  راهکارهایی برای ارائه خدمات فناوری اطلاعات به شیوه‌های مشابه با مسرور از نیم که ما در سامان ۷۲۴ که اولین املاک ابری در نوع خود در کشور عزیزمان میباشد این دست خدمات بستر اینترنتی را در راستای  تغییری شگرف در صنعت املاک و مستغلات  ایجاد کرده ایم و این بدین معناست که هر فرد با در اختیار داشتن یک تلفن همراه هوشمند یا رایانه میتواند در فضایی کاملا تخصصی در زمینه ملک به درج آگهی و یا جستجوی ملک مورد نظر خود اقدام کند.صنایع همگانی پیشنهاد می‌کند. این بدین معنی است که دسترسی به فناوری اطلاعات در زمان تقاضا و بر اساس میزان تقاضای کاربر به شیوه ای نوین از راه اینترنت به کاربر تحویل داده می‌شود درست همانند زمانی که کاربر تنها هزینه الکتریسیته یا آب مصرفی خود را در زندگی روزمره شهری می‌پردازد در این روش خدمات نیز در صورت استفاده از پردازش ابری همانند دسترسی به محتوا،مانیتورینگ داده ها، ارتباط اینترنتی ،انجام عملیات مالی یا فضای ذخیره سازی و حتی احراز هویت اینترنتی نیز کاربر تنها باید هزینه خدمات رایانشی مورد استفاده خود (اگر هزینه از کاربر دریافت شود) را بپردازد.